6 ciekawych zastosowań skrzynek na owoce

Skrzynki drewniane na owoce w ogrodzie ma większość z nas. Po zakończeniu jesiennych zbiorów znów mogą być przydatne. Zobaczcie, do czego można je jeszcze wykorzystać. 

Ogródek w wersji mini. 

Ze starszych, niepotrzebnym skrzynek na owoce możemy przygotować mini warzywniaki. Tutaj zobaczysz co trzeba zrobić już jesienią, żeby dobrze przygotować grunt na wiosnę. Oczywiście do takiej skrzynki wystarczy ziemia, którą możemy kupić w sklepie ogrodniczym, ale jeśli macie większy ogródek, warto poczytać.

Źródło: https://www.pinterest.com/pin/331577591285207385/

Źródło: https://www.pinterest.com/pin/331577591285207385/

Biurko z różnościami

Śmiało można się inspirować. Takie biurko zajmie sporo pracy, ale wato je mieć. Sprawdzi się w domu, jak i w garażu lub szopce.

skrzynka na owoce

Źródło: http://www.huffingtonpost.com/

Stół w rustykalnym stylu  

Elegancki stolik, ma swój styl i charakter. Najlepsze jest to, że można go zrobić samemu. Dla chcącego nic trudnego.

stół ze skrzynek

Źródło: www.etsy.com

Leżak do kota lub małego psa

Miłośnicy zwierząt z pewnością będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Tutaj nie trzeba dużo, wystarczy wybić kilka deseczek, a na spodzie skrzynki położyć coś miękkiego, na czym będzie wylegiwać się nasz pupil.

kot

Źródło: http://www.apartmenttherapy.com/

Przenośny, romantyczny stoliczek 

Idealny na wstawienie wazonu, czy uporządkowanie gazet. Taka kompozycja upiększy pokój w jesienny wieczór i zapewni miły, ciepły klimat. Sami zobaczcie.

stoliczek

Źródło: http://www.justfollowingjesus.com/

Nietypowa choinka

Co prawda, do świąt jeszcze daleko, ale nie mogliśmy odmówić sobie podzielenia się z Tobą tym znaleziskiem. Kto wie, może spodoba Ci się taka choinka 🙂

choinka ze skrzynek

Źródło: http://makezine.com/

Czego to ludzie nie wymyślą. Wystarczy kilka zwykłych skrzynek, żeby zwykła rzecz przekształciła się w coś niezwykłego. Zainspirowaliśmy Cię do działania?

Dodaj Komentarz