Najlepsze produkty z drewna do ogrodu i nie tylko

Niektóre produkty z drewna są bardzo łatwo dostępne w sklepach, jeżeli jednak szukamy oryginalnej dekoracji, która pozwoli nam urozmaicić nasz ogród, czy też dom warto zrobić ją samemu. Mamy dla was kilka inspiracji na wyroby z drewna, które możecie wykonać sami bądź też znaleźć w sklepie. 

źródło: abeautifulmess.com

Ustawianie roślin na podłodze nie jest najlepszym pomysłem, warto poszukać eleganckich podstawek, które nie dość, że utrzymają wasze rośliny na równym podłożu to jeszcze urozmaicą wnętrze.

źródło: bellalimento.com

Sadzenie roślin w zwykłych skrzynkach jest nudne, w końcu każdy może znaleźć takie w sklepie.

źródło: housebeautiful.co.uk

Każdy stawia kwiatki na parapecie, co powiecie na stawianie ich na specjalnych stojakach? Możecie też wykorzystać wasz regał do tego celu. Pamiętajcie jednak jeżeli postawiony jest on w miejscu do którego nie dociera dużo światła, warto postawić na nim kwiatki, które nie wymagają dużego nasłonecznienia.

naturalny odbojnik do drzwi

źródło: homedit.com

Odbojniki, które możemy znaleźć w sklepie są zazwyczaj metalowe, może warto zamiast nich spróbować wykorzystać pieniek drewna? Jeżeli uważacie, że ten jest za duży za pomocą siekiery bądź łuparki do drewna, możecie go zmniejszyć, warto jednak przetrzeć go papierem ściernym tak aby nie wbiła nam się żadna drzazga.

źródło: freshome.com

Z większych pieńków możecie zrobić krzesełka do ogrodu bądź do domu. Wystarczy, że ich wierzch obijecie miękkim materiałem.

źródło: savedbylovecreations.com

Nikt już nie stawia wazonów na stole! Teraz czas na wieszanie ich na ścianie!

źródło: creativeopen.nl

Bardzo duże pnie możecie wykorzystać jako stolik do kawy! 😉

1 Komentarz

  1. Alicja Nagrodzka says:

    Pień jako stolik do kawy mnie zachwycił! 🙂

Dodaj Komentarz